✪ ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM ? 

 Online ödeme ve Havale & Eft şeklinde yapabilirsiniz

 ✪ HERHANGİ BİR SİPARİŞİMDE GECİKME YAŞANIRSA , SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİRMİYİM ? 

Siparişlerinizin tamamlanması konusunda üzerinde yazan süre zarfında gecikme durumu olduğu takdirde bize destek talebi oluşturabilirsiniz. Gecikme yaşanan sipariş veya eksik tamamlanmış siparişin geri ödemesi bakiye olarak yapılır ve site içerisinde tekrardan kullanılabilir.


 SMM PANELİM MEVCUT , SİZE NASIL SERVİSLERİ BAĞLAYABİLİRİM ?  

  SMM Paneliniz mevcut ise , üye girişi yaptıktan sonra sağ üstteki ayarlar kısmından api key mevcuttur. Api keyi kendi panelinize girerek sistemden servisleri otomatik olarak kendi sisteminize bağlayabilir , satış yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için site içi destek kısmından ulaşabilirsiniz.


  HESABIMIN KAPANMA İHTİMALİ VARMI ?  

 Sistem üzerinde olan tüm servis ve hizmetler platformların istemedikleri kural dışı işlemdirdir. Herhangi bir hesap kapanma , dondurulma  , ve silinme işlemlerinden müşterilerimiz sorumludur.


  BAŞKA BİR YERDEN TAKİPCİ ALDIM , SORUN OLUR MU ? 

zedmedya.net üzerinden devam eden işleminiz var ise o profil için başka yerden de işlemınız devam ediyor ise işleminiz tamamlandı olarak sistem üzerinden görülebilir. Bu durumlarda tüm sorumluluk size aittir ve iade talebi yapılamaz.

 FAZLADAN GÖNDERİM YAPIYORMUSUNUZ ? 

Sistemden ne kadar miktarda sipariş geçtiyseniz o kadar gelmektedir.Fazladan gönderim bulunmamatkadır.


 ✪ BAKİYE YÜKLEDİM BAKİYEM YANSIMADI ?  

 EFT & Havale yaptıktan sonra destek kısmından ödeme bildirimi yapmalısınız.

 SİPARİŞ VERDİM SİPARİŞİM BAŞLAMADI ?  

Her servisin başlama süresi farklıdır.Sipariş verirken servis hakkında detaylı bilgiler anasayfada yazmaktadır.Servis bilgilerini okuduktan sonra belirtilen süre içerisinde siparişiniz başlamadıysa destek sisteminden sipariş numaranız ile bildirim oluşturunuz.


✪ TAKİBİ BIRAKAN KULLANICILAR OLUYOR MU ? 

Aktif takipçiler gerçek kişilerdir.Gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükleri zaman kendi istekleriyle takibi bırakabilirler. Takibi bırakmamaları için bot pasif hesaplar olması gerekmektedir.

✪ ŞİFRE VERMEM GEREKİYORMU ? 

 Sistem içerisinde olan tüm servislerde şifreniz gerekmemektedir. Şifrenizi istemiyoruz.
 

✪ BENİM PROFİLİMDEN PAYLAŞIM YAPILACAK MI ? BAŞKASINI BEĞENİRMİYİM ? 

Kesinlikle başkasını beğenmez veya takip etmezsiniz. Diğer uygulamalar gibi herhangir bir uygulamaya giriş izinli sistem değildir.

✪ HESABIMA EKLENEN KİŞİLER GERÇEK KİŞİLER Mİ ? 

Servis isimlerinde aktif kişiler yazıyor ise aktif kişilerdir. Bot yazıyor ise pasif aktif olmayan kişilerdir.Herhangi bir etkileşim sağlamazlar.